Audit4You

Audit4You

Audit4You

Eksperckie konsultacje

Wróciłeś do firmy po dłuższej nieobecności i chciałbyś szybko ocenić obecny stan finansów Spółki?

Być może masz pewne obawy dotyczące działań Twojego wspólnika i chciałbyś upewnić się, czy jego działania w firmie są uczciwe?

Może również zdarzyło się coś w firmie, co wywołało Twoje zaniepokojenie, i teraz pragniesz upewnić się, czy osoba której powierzyłeś zarządzanie spółką jest godna zaufania?

Lub czy Twoja księgowa oraz pracownicy rzeczywiście działają w interesie Twoich finansów i nie dopuszczają się nadużyć finansowych bądź fraudów? 

Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Potrzebujesz szybkiego i konkretnego rozwiązania?

Konsultacje z Ekspertem ds. Bezpieczeństwa Finansowego Spółek zostały stworzone z myślą o naszych klientach, którzy potrzebują natychmiastowej reakcji na pojawiające się pilne problemy w Spółce.

barbara ciemala konsultacje audytor finansowy
Co się wydarzy w trakcie konsultacji?

👉Ocenię poziom bezpieczeństwa finansów spółki (ocena stanu finansów i identyfikacja potencjalnych zagrożeń, analiza działań wspólników i pracowników pod kątem uczciwości i działań zgodnych z prawem, rzetelny nadzór nad pracą księgowej itp.)

👉Zidentyfikuję realne i potencjalne zagrożenia dla Twoich pieniędzy (wycieki, nieuzasadnione decyzje biznesowe, niegospodarne wydatki, niezasadne płatności itp.)

👉Znajdę szybkie i skuteczne rozwiązanie Twojego pilnego i ważnego problemu.

👉Odpowiem na Twoje pytania dotyczące procesów finansowych oraz ich bezpieczeństwa w spółce.

👉Przekażę rozwiązania do wdrożenia od zaraz.

Scroll to Top