Audit4You

Audit4You

Audit4You

eksperckie konsultacje audytora DLA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

Jesteś Dyrektorem Generalnym lub Kierownikiem jednostki administracji publicznej? Objąłeś niedawno swoje stanowisko i chcesz dowiedzieć się, w jakim stanie przejąłeś organizację? Masz pewne obawy, a może nawet niepokojące sygnały dotyczące działań Twoich poprzedników?

Boisz się, że konsekwencje  ich działań  mogą obciążyć Ciebie w przyszłości?

Czujesz się zdezorientowany i bezsilny, gdyż nie znalazłeś w organizacji osoby, która mogłaby Cię wesprzeć i dać kompleksowe informacje na temat sytuacji w urzędzie?

Pełnienie funkcji nowego dyrektora czy kierownika jednostki administracji publicznej to nie lada wyzwanie oraz odpowiedzialność! Musisz podejmować natychmiastowe decyzje nie mając szczegółowej wiedzy na temat tego, co dzieje się w Twoim urzędzie. Nie wiesz komu zaufać i co możesz podpisać, aby w przyszłości nie ponieść za te decyzje odpowiedzialności prawnej.

Zarządzanie urzędem w takich okolicznościach jest wykańczające i trudne!

Jak długo można tak pracować?

Na szczęście możesz skorzystać z Eksperckiej Konsultacji dla Administracji Publicznej i dowiedzieć się, jakie narzędzia możesz zastosować i w jaki sposób uzyskać szybkie i sprawdzone informacje na temat zagrożeń w Twoim urzędzie.

Eksperckie Konsultacje dla Administracji Publicznej zostały stworzone z myślą o naszych klientach, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w podjęciu decyzji dotyczącej audytu otwarcia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych konsultacji w zakresie wyboru formy audytu otwarcia?

➡️Skorzystasz z mojej unikatowej wiedzy audytorskiej, kontrolerskiej i zarządczej  oraz wieloletniego doświadczenia zdobytego w pracy w różnorodnych instytucjach  administracji publicznej.  

➡️Otrzymasz profesjonalna, obiektywną i niezależna opinie eksperta zewnętrznego na temat sytuacji w Twojej organizacji.

➡️Dowiesz się, jakie rodzaje audytu otwarcia możesz przeprowadzić w swojej jednostce, i który rodzaj będzie najlepszy dla Twojej organizacji. 

➡️Odpowiem na Twoje pytania dotyczące Twoich osobistych zagrożeń oraz odpowiedzialności jako dyrektora czy kierownika jednostki.

➡️Zaproponuję Ci formę, zakres oraz cel audytu, jaki możesz przeprowadzić w swoim urzędzie.

➡️ Otrzymasz ode mnie propozycję współpracy adekwatnej do Twoich potrzeb – audyt, doradztwo, wsparcie eksperckie komórki audytu wewnętrznego.

Scroll to Top