Audit4You

Audit4You

eksperckie konsultacje AUDYTORA Śledczego DLA samorządu

Jesteś nowo wybranym Wójtem, Burmistrzem lub Prezydentem? Objąłeś niedawno swoje stanowisko i chcesz dowiedzieć się, w jakim stanie przejąłeś Urząd? Masz pewne obawy, a może nawet niepokojące sygnały dotyczące działań Twoich poprzedników?

Boisz się, że konsekwencje  tych działań  mogą obciążyć Ciebie w przyszłości?

Czujesz się zdezorientowany i bezsilny, gdyż nie znalazłeś w organizacji osoby, która mogłaby Cię wesprzeć i dać kompleksowe informacje na temat sytuacji w Urzędzie?

Pełnienie funkcji nowego Wójta, Burmistrza czy Prezydenta to nie lada wyzwanie oraz odpowiedzialność! Musisz podejmować natychmiastowe decyzje nie mając szczegółowej wiedzy na temat tego, co dzieje się w Twojej Gminie, Mieście oraz Urzędzie. Nie wiesz komu zaufać i co możesz podpisać, aby w przyszłości nie ponieść za te decyzje odpowiedzialności prawnej.

Zarządzanie Gminą czy Miastem, jak również Urzędem w takich okolicznościach jest bardzo trudne!

Czy można tak pracować?

Już dziś możesz skorzystać z Eksperckiej Konsultacji dla Samorządów, aby poznać odpowiednie narzędzia i sposoby uzyskania szybkich oraz rzetelnych informacji dotyczących zagrożeń w Twoim Urzędzie.

Eksperckie Konsultacje dla Samorządu zostały stworzone z myślą o Wójtach, Burmistrzach i Prezydentach, którzy potrzebują wsparcia w ocenie bezpieczeństwa finansowego swojej organizacji po objęciu stanowiska w wyborach samorządowych.

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji ze mną?

➡️Będziesz miał dostęp do mojej unikatowej wiedzy, jaką zdobywam wykonując obecnie audyty śledcze w jednostkach sektora finansów publicznych. 

➡️Otrzymasz informacje, na temat najczęściej występujących nadużyć finansowych w samorządzie terytorialnym.

➡️Uzyskasz profesjonalna, obiektywną i niezależna opinie eksperta zewnętrznego na temat sytuacji w Twojej organizacji.

➡️Dowiesz się, jakie rodzaje audytu otwarcia możesz przeprowadzić w swojej jednostce, i który rodzaj będzie najlepszy dla Twojej organizacji. 

➡️Odpowiem na Twoje pytania dotyczące Twoich osobistych zagrożeń oraz odpowiedzialności.

➡️Pomogę Ci zidentyfikować najbardziej ryzykowny obszar w Urzędzie.

➡️Otrzymasz ode mnie propozycję współpracy adekwatnej do Twoich potrzeb – audyt śledczy, doradztwo, wsparcie eksperckie komórki audytu wewnętrznego.

Scroll to Top